Grundig МТ 5210 тример - Апарати за бричење - eKupi.mk - Вашата интернет продавница
Каталог на производите

Grundig МТ 5210 тример

Оценка од купувачот:

(0)
 • Состојба на производот:?
   Нови производи
 • Код:
  191002739
 • Гаранција
  12 месеци
 • Количина:
Плаќајте на 12 рати без камата
веќе од 75 ден. / месечно

* Плаќањето на рати е овозможено со платежните картички на Стопанска банка АД Скопје

 • Цена за испораката:?
  99,00 ден
 • Достапност:?
  Нарачајте веднаш,
  доставуваме веќе од 27.11.2015.
 • Плаќање:?
  Во готово при превземање, интернет банкарство, со картички еднократно и на рати
 • Враќање на производот:?
  Можно во рок од 7 дена

Информации за продавачот

ekupi

Карактеристики на производот

 • Бренд
  GRUNDIG
 • Тип на производ
  Тример;
 • Tип
  безжичен;
 • Додатоци
  за стилиризирање;
 • Куќиште
  високо квалитетен нерѓосувачки челик;
 • Употреба
  безбедна и безболна (за несакани влакна уво, нос, врат, бекенбарди);
 • Батерија
  АА 1,5 V (се содржи во пакувањето);
 • Боја
  црна, инокс.

Мислењата на корисниците

Сеуште никој не го дал своето мислење за овој производ!
Напишете го своето мислење и биди прв кој ќе коментира за овој производ.