Grundig МТ 5210 тример - Апарати за бричење - eKupi.mk - Вашата интернет продавница
Каталог на производите

Grundig МТ 5210 тример

 • Код:
  191002739
 • Гаранција: 12 месеци

Оценка од купувачот:

(0)
 • Испорака:?
  99,00 ден
 • Достапност:?
  Нарачајте веднаш,
  доставуваме веќе од 29.07.2016.
 • Количина:
 • Цена:
  89900 ден
 •  
  * цена со попуст за еднократно плаќање
Kupi odmah ili
 • Состојба на производот:?
   Нови производи
 • Враќање на производот:?
  Можно во рок од 7 дена