text.skipToContent text.skipToNavigation
195/65R15 91T DIPLOMAT STIDEK000072372
3.380,00 ден
Нашата најниска цена
2.197,00 ден
"DIPLOMAT" е нов бренд на пазарот, произведен во 2018 година, кој е во иста класа со добро познатиот бренд "KELLY"."DIPLOMAT" се произведува во европските земји Полска,Словенија, Франција, Турција ...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2019

"DIPLOMAT" е нов бренд на пазарот, произведен во 2018 година, кој е во иста класа со добро познатиот бренд "KELLY"."DIPLOMAT" се произведува во европските земји Полска,Словенија, Франција, Турција и некои од поголемите димензии во Германија, односно во фабриките низ европа на GOODYEAR корпорација. Гумите на брендот "DIPLOMAT" гарантираат пристојни возни карактеристики во сооднос со цената.
Сезона Летна
Ширина 195mm
Висина 65
Дијаметар 15
Бренд Diplomat