text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP 205/55R16 94H SP FASTRESPONSE XLIDMK-44765
7.900,00 ден
Нашата најниска цена
5.135,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2019

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 55
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 94H
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 55
Дијаметар 16
Индекс на носивост 94
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми