text.skipToContent text.skipToNavigation
MATADOR MP44 Elite 3 195/65 R15 91TIDMK-44389
3.460,00 ден
Нашата најниска цена
2.422,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 19.12.2018

Производител: MATADOR
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 195
Висина: 65
Дијаметар: 15
Индекс на носивост и брзина: 91T
Сезона Летна
Ширина 195mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Matador
Тип на производ Автомобилски гуми