text.skipToContent text.skipToNavigation
Michelin PRIMACY 3 205/55 R16 91VIDMK-43882
8.200,00 ден
Нашата најниска цена
4.200,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.02.2019

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 55
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 91V
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 55
Дијаметар 16
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми