text.skipToContent text.skipToNavigation
Michelin PRIMACY 3 225/45 R17 91WIDMK-43897
Нашата најниска цена
7.980,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 225
Висина: 45
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 91W
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми