text.skipToContent text.skipToNavigation
Nokian WR D4 175/65 R 15 84 TIDEK000038221
5.359,00 ден
Нашата најниска цена
3.751,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Сите гуми во нашата понуда се произведени во 2016 и 2017 година.
Испорака во цела Македонија, до секој град и населено место.
Во цената на гумите не се вклучени и фелните.
Сезона Зимска
Ширина 175mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на брзина T
Индекс на носивост 84
Бренд Nokian
Тип на производ Автомобилски гуми