text.skipToContent text.skipToNavigation
Pirelli P ZERO™ NERO™ GT 225/45 R17 94YIDMK-44131
Нашата најниска цена
6.920,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: PIRELLI
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 225
Висина: 45
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 94Y
Сезона Летна
Ширина 225mm
Висина 45
Дијаметар 17
Индекс на носивост 94
Тип на возила Лично возило
Бренд Pirelli
Тип на производ Автомобилски гуми