text.skipToContent text.skipToNavigation
SAVA 195/65R15 91T ESKIMO S3+ MSIDEK000037118
4.250,00 ден
Нашата најниска цена
2.499,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2019

Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:195
Висина:65
Дијаметар:15
Индекс на носивост и брзина:91T
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 65
Дијаметар 15
Бренд Sava
Тип на производ Автомобилски гуми