text.skipToContent text.skipToNavigation
SAVA 205/55R16 91T ESKIMO S3+ MSIDEK000037112
4.900,00 ден
Нашата најниска цена
2.799,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.02.2019

Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:55
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:91T
Сезона Зимска
Ширина 205mm
Висина 55
Дијаметар 16
Бренд Sava
Тип на производ Автомобилски гуми