text.skipToContent text.skipToNavigation
STARFIRE WinterSF W200 BSW 155/70 R13 75TIDEK000079039
2.000,00 ден
Нашата најниска цена
1.400,00 ден
Екстра понуда на зимскиот дизајн од брендот "StarFire". Вложувајте паметно и возете повеќе од добар квалитет за димензијата 155 70 Р13.Понудата на гуми не е постара од 12 месеци.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 18.12.2018

Екстра понуда на зимскиот дизајн од брендот "StarFire". Вложувајте паметно и возете повеќе од добар квалитет за димензијата 155 70 Р13.Понудата на гуми не е постара од 12 месеци.
Сезона Зимска
Ширина 155mm
Висина 70
Дијаметар 13
Тип на возила Лично возило
Бренд Starfire