text.skipToContent text.skipToNavigation
TIGAR CARGO SPEED 205/65 R16C 107/105TIDMK-41354
6.090,00 ден
Нашата најниска цена
4.263,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 20.02.2019

Производител: TIGAR
Сезона: Летна
Вид на возило: Комби
Ширина: 205
Висина: 65
Дијаметар: 16C
Индекс на носивост и брзина: 107/105T
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 65
Дијаметар 16
Индекс на носивост 107
Тип на возила Комби возило
Бренд Tigar
Тип на производ Автомобилски гуми