text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Open Country A/T+ 215/70 R16 100TIDEK000033646
Нашата најниска цена
6.390,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 215
Висина:70
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 100T
Тип на производ Автомобилски гуми