text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Open Country H/T+ 245/70 R16 107HIDEK000033630
Нашата најниска цена
6.790,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 245
Висина:70
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 107H
Тип на производ Автомобилски гуми