text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Open Country H/T+ 265/70 R16 112HIDEK000033635
Нашата најниска цена
7.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.02.2019

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 265
Висина:70
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 112H
Тип на производ Автомобилски гуми