text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Open Country H/T+ 265/70 R17 115TIDEK000033625
Нашата најниска цена
9.090,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 265
Висина:70
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 115T
Тип на производ Автомобилски гуми