text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Open Country H/T+ 265/75 R16 112SIDEK000033633
Нашата најниска цена
8.890,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 265
Висина:75
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 112S
Тип на производ Автомобилски гуми