text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Proxes CF2 195/65 R15 91HIDMK-41411
Нашата најниска цена
2.990,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.01.2019

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 195
Висина: 65
Дијаметар: 15
Индекс на носивост и брзина: 91H
Сезона Летна
Ширина 195mm
Висина 65
Дијаметар 15
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Toyo
Тип на производ Автомобилски гуми