text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Proxes T1R 215/40 R16 86 WIDEK000033628
Нашата најниска цена
4.890,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.01.2019

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 215
Висина: 40
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 86W
Тип на производ Автомобилски гуми