text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Proxes T1Sport SUV H/T+ 265/60 R18 110VIDEK000033627
Нашата најниска цена
8.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 21.02.2019

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 265
Висина:60
Дијаметар: 18
Индекс на носивост и брзина:110V
Тип на производ Автомобилски гуми