text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires ProxesT1 Sport SUV H/T+ 235/65 R17 108VIDEK000033642
Нашата најниска цена
6.490,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 235
Висина:65
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 108V
Тип на производ Автомобилски гуми