text.skipToContent text.skipToNavigation
WINDFORCE GP100 175/65/R14 82TIDEK000035987
Нашата најниска цена
2.310,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител:WINDFORCE
Сезона:Летна
Вид на возило:Aвтомобил
Ширина:175
Висина:65
Дијаметар:14
Индекс на носивост и брзина:82Т§Земја на потекло:Тајланд
Тип на производ Автомобилски гуми