text.skipToContent text.skipToNavigation
Continental PremiumContact 6 205/50 R17 89VIDMK-43288
12.150,00 ден
Нашата најниска цена
8.000,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 22.04.2019

Производител: CONTINENTAL
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 50
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 89V
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 50
Дијаметар 17
Индекс на носивост 89
Тип на возила Лично возило
Бренд Continental
Тип на производ Автомобилски гуми