text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 225/50R17 98V FRIGO HP 2 XL FPIDEK000079350
8.100,00 ден
Нашата најниска цена
5.670,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:50
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:98V

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:50
Дијаметар:17
Индекс на носивост и брзина:98V
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 50
Дијаметар 17
Индекс на носивост 98
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica