text.skipToContent text.skipToNavigation
DEBICA 225/70R15C 112/110R FRIGO LTIDEK000079337
8.250,00 ден
Нашата најниска цена
5.775,00 ден
Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:70
Дијаметар:15C
Индекс на носивост и брзина:112/110R

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:Debica
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:225
Висина:70
Дијаметар:15C
Индекс на носивост и брзина:112/110R
Сезона Зимска
Ширина 225mm
Висина 70
Дијаметар 15
Индекс на носивост 112/110
Тип на возила Лично возило
Бренд Debica