text.skipToContent text.skipToNavigation
DUNLOP 205/60R15 95H SPT BLURESPONSE XLIDMK-44736
Нашата најниска цена
6.290,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: DUNLOP
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 60
Дијаметар: 15
Индекс на носивост и брзина: 95H
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 60
Дијаметар 15
Индекс на носивост 95
Тип на возила Лично возило
Бренд Dunlop
Тип на производ Автомобилски гуми