text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 175/70R13 82T KRI MONTERO 3 MSIDEK000079261
4.500,00 ден
Нашата најниска цена
3.150,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:175
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:82T

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:175
Висина:70
Дијаметар:13
Индекс на носивост и брзина:82T
Сезона Зимска
Ширина 175mm
Висина 70
Дијаметар 13
Индекс на носивост 82
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda