text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 195/75R16C 107/105R CONVEO TRAC 2IDEK000079214
9.200,00 ден
Нашата најниска цена
6.440,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:195
Висина:75
Дијаметар:16

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комбе
Ширина:195
Висина:75
Дијаметар:16
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 75
Дијаметар 16
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda