text.skipToContent text.skipToNavigation
FULDA 205/55R16 94V KRI CONTROL HP 2 XLIDEK000079393
9.650,00 ден
Нашата најниска цена
6.755,00 ден
Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:55
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:94V

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 29.05.2019

Производител:FULDA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Автомобил
Ширина:205
Висина:55
Дијаметар:16
Индекс на носивост и брзина:94V
Сезона Зимска
Ширина 205mm
Висина 55
Дијаметар 16
Индекс на носивост 94
Тип на возила Лично возило
Бренд Fulda