text.skipToContent text.skipToNavigation
GOODYEAR EfficientGrip Performance 205/55 R16 91VIDMK-42315
6.350,00 ден
Нашата најниска цена
4.250,00 ден

Со најпознатиот американски производител на пневматици Goodyear ќе имате удобно возење секој ден и на секое место.


Брендот е основан уште од далечната 1898 година. Континуираното усо...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 25.09.2019

Со најпознатиот американски производител на пневматици Goodyear ќе имате удобно возење секој ден и на секое место.


Брендот е основан уште од далечната 1898 година. Континуираното усовршување и подобрување на својствата на гумите е главната цел на која се темели мисијата на овој врвен производител.


Image

Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 55
Дијаметар 16
Индекс на носивост 91
Тип на возила Лично возило
Бренд Good Year
Тип на производ Автомобилски гуми