text.skipToContent text.skipToNavigation
KORMORAN 145/70 R13 71Q M+S TL SNOWPRO KOIDMK-14470
Нашата најниска цена
2.464,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Kormoran како нов член на групацијата Michelin ви овозможува зимски пневматици со високи перформанси, по пристапни цени и одличен квалитет.
Сезона Зимска
Ширина 145mm
Висина 70
Дијаметар 13
Индекс на носивост 71
Тип на возила Лично возило
Бренд Komoran
Тип на производ Автомобилски гуми