text.skipToContent text.skipToNavigation
Kelly Tires KELLY HP2 195/60 R15 88VIDMK-39385
22.222.222,00 ден
Нашата најниска цена
16.666.667,00 ден

Kelly Tires пневматиците се дел од групацијата Goodyear.


Се произведуваат во Франција, Полска и Словенија и веќе се докажани како одлични гуми во однос на цената и квалитетот.

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Kelly Tires пневматиците се дел од групацијата Goodyear.


Се произведуваат во Франција, Полска и Словенија и веќе се докажани како одлични гуми во однос на цената и квалитетот.


Image

Сезона Летна
Ширина 195mm
Висина 60
Дијаметар 15
Индекс на носивост 88
Тип на возила Лично возило
Бренд Kelly tires
Тип на производ Автомобилски гуми