text.skipToContent text.skipToNavigation
Kormoran VANPRO B2 195/65 R16C 104/102RIDMK-43691
Нашата најниска цена
3.650,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: KORMORAN
Сезона: Летна
Вид на возило: Комби
Ширина: 195
Висина: 65
Дијаметар: 16C
Индекс на носивост и брзина: 104/102R
Сезона Летна
Ширина 195mm
Висина 65
Дијаметар 16
Индекс на носивост 104
Тип на возила Комби возило
Бренд Komoran
Тип на производ Автомобилски гуми