text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN ENERGY SAVER+ 165/65 R14 79TIDMK-40476
Нашата најниска цена
3.369,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 165
Висина: 65
Дијаметар: 14
Индекс на носивост и брзина: 79T
Сезона Летна
Ширина 165mm
Висина 65
Дијаметар 14
Индекс на носивост 79
Тип на возила Лично возило
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми