text.skipToContent text.skipToNavigation
MICHELIN PILOT SPORT 3 205/40 R17 84WXLIDMK-40814
Нашата најниска цена
8.039,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: MICHELIN
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 40
Дијаметар: 17
Индекс на носивост и брзина: 84WXL
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 40
Дијаметар 17
Индекс на носивост 84
Тип на возила Лично возило
Бренд Michelin
Тип на производ Автомобилски гуми