text.skipToContent text.skipToNavigation
NANKANG NS-20 205/45 R16 87VXLIDMK-40693
Нашата најниска цена
3.229,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: NANKANG
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 205
Висина: 45
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 87VXL
Сезона Летна
Ширина 205mm
Висина 45
Дијаметар 16
Индекс на носивост 87
Тип на возила Лично возило
Бренд Nankang
Тип на производ Автомобилски гуми