text.skipToContent text.skipToNavigation
NANKANG NS-20 245/45 R18 100YXLIDMK-40851
Нашата најниска цена
6.059,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: NANKANG
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 245
Висина: 45
Дијаметар: 18
Индекс на носивост и брзина: 100YXL
Сезона Летна
Ширина 245mm
Висина 45
Дијаметар 18
Индекс на носивост 100
Тип на возила Лично возило
Бренд Nankang
Тип на производ Автомобилски гуми