text.skipToContent text.skipToNavigation
NANKANG NS-20 275/30 R20 97YXLIDMK-41003
Нашата најниска цена
9.879,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: NANKANG
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 275
Висина: 30
Дијаметар: 20
Индекс на носивост и брзина: 97YXL
Сезона Летна
Ширина 275mm
Висина 30
Дијаметар 20
Индекс на носивост 97
Тип на возила Лично возило
Бренд Nankang
Тип на производ Автомобилски гуми