text.skipToContent text.skipToNavigation
SAVA 205/75R16C 110/108Q TRENTA MSIDEK000079436
9.450,00 ден
Нашата најниска цена
6.615,00 ден
Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:205
Висина:75
Дијаметар:16C
Индекс на носивост и брзина:110/108Q

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 28.05.2019

Производител:SAVA
Сезона:Зимска
Вид на возило:Комби
Ширина:205
Висина:75
Дијаметар:16C
Индекс на носивост и брзина:110/108Q
Сезона Зимска
Ширина 205mm
Висина 75
Дијаметар 16
Индекс на носивост 110/108
Тип на возила Комби возило
Бренд Sava