text.skipToContent text.skipToNavigation
TIGAR WINTERA 195/65 R15 91H/95TIDEK000078593
3.500,00 ден
Нашата најниска цена
2.299,00 ден
Со најновата шара, превземена од SUV моделите и пренаменета за патничките авотмобили, српскиот бренд "Tigar" полека но сигурно ја освојува средната класа на зимски гуми.Атрактивната шара на Тигар г...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 24.04.2019

Со најновата шара, превземена од SUV моделите и пренаменета за патничките авотмобили, српскиот бренд "Tigar" полека но сигурно ја освојува средната класа на зимски гуми.Атрактивната шара на Тигар гумите е произведена во Србија со најнов датум на производство што го овозможува главниот застапник за Тигар во Македонија. Повеќе од одличен квалитет во сооднос со екстра цена во нашата понуда
Сезона Зимска
Ширина 195mm
Висина 65
Дијаметар 15
Тип на возила Лично возило
Бренд Tigar