text.skipToContent text.skipToNavigation
TIGAR WINTERA 205/55 R16 91T/94HIDEK000078592
3.800  ден
Цена
2.800  ден
Со најновата шара, превземена од SUV моделите и пренаменета за патничките авотмобили, српскиот бренд "Tigar" полека но сигурно ја освојува средната класа на зимски гуми.Атрактивната шара на Тигар г...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.07.2020

Со најновата шара, превземена од SUV моделите и пренаменета за патничките авотмобили, српскиот бренд "Tigar" полека но сигурно ја освојува средната класа на зимски гуми.Атрактивната шара на Тигар гумите е произведена во Србија со најнов датум на производство што го овозможува главниот застапник за Тигар во Македонија. Повеќе од одличен квалитет во сооднос со екстра цена во нашата понуда
Вид на возило Лично возило
носивост 91
Сезона Зимска
ширина 205
висина 55
дијаметар 16 "
Бренд Tigar
Тип на производ Автомобилски гуми