text.skipToContent text.skipToNavigation
Toyo Tires Open Country A/T+ 205/80 R16 110TIDEK000033612
Нашата најниска цена
5.590,00 ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Производител: TOYO TIRES
Сезона: Летна
Вид на возило: 4x4
Ширина: 205
Висина:80
Дијаметар: 16
Индекс на носивост и брзина: 110T
Тип на производ Автомобилски гуми