text.skipToContent text.skipToNavigation
UNIROYAL Rain Expert 3 175/65 R14 82TIDMK-44364
3.350  ден
Цена
2.345  ден

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 15.07.2020

Производител: UNIROYAL
Сезона: Летна
Вид на возило: Автомобил
Ширина: 175
Висина: 65
Дијаметар: 14
Индекс на носивост и брзина: 82T
Вид на возило Лично возило
носивост 82
Сезона Летна
ширина 175
висина 65
дијаметар 14 "
Бренд Uniroyal
Тип на производ Автомобилски гуми