text.skipToContent text.skipToNavigation
Black & Decker BDCDC18B батериска штрафилица 18.0V 1.5Ah + 2 батерии + Bluetooth звучникIDEK000201894
15.299,00 ден
Нашата најниска цена
8.499,00 ден
Black & Decker BDCDC18B батериска штрафилица 18.0V 1.5Ah + 2 батерии + Bluetooth звучник BDCSP18N . Каратеристики: моќност 18V / 1,5Ah, две батерии, полнач, гратис Bluetoot звучник BDCSP18N, гаранц...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 12.12.2019

Black & Decker BDCDC18B батериска штрафилица 18.0V 1.5Ah + 2 батерии + Bluetooth звучник BDCSP18N . Каратеристики: моќност 18V / 1,5Ah, две батерии, полнач, гратис Bluetoot звучник BDCSP18N, гаранција 24 месеци.
Бренд Black & Decker
Тип на производ Акумулаторска дупчалка