text.skipToContent text.skipToNavigation
Iskra MR-700 Машинка/тример за брадаIDEK000063031
999,00 ден
Нашата најниска цена
899,00 ден
Iskra MR-700 Тример за брада

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

Iskra MR-700 Тример за брада
Бренд Iskra
Тип на производ Тример