text.skipToContent text.skipToNavigation
SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BKIDEK000203199
1.030,00 ден
Нашата најниска цена
925,00 ден
SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK. Карактеристики:Две глави за бричење Самоостречки ножеви за сечење Време за полнење: 8 часа Време за работа: 45 минути Тивок режим на работа Индикаторско светло...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

SENCOR Апарат за бричење SMS 2001 BK. Карактеристики:Две глави за бричење Самоостречки ножеви за сечење Време за полнење: 8 часа Време за работа: 45 минути Тивок режим на работа Индикаторско светло за полнење Вградена NiMH батерија Отстранлива глава за полесно чистење Нелизгачка рачка Вклучени додатоци: -кабел за полнење, -заштитен капак, -четка за чистење Јачина :2 W Напојување:100- 240 V, 50/60 Hz 2 години гаранција
Бренд Sencor
Тип на производ Апарати за бричење