text.skipToContent text.skipToNavigation
AEG Сет за маникир MPS 5693IDEK000203149
1.475,00 ден
Нашата најниска цена
1.299,00 ден
AEG Сет за маникир MPS 5693. Карактеристики: Практичен уред за козметичка нега на вашите раце и нозе Вклучување / исклучување на држачот 10 различни додатоци: -1 за полирање -2 дискови за отстранув...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

AEG Сет за маникир MPS 5693. Карактеристики: Практичен уред за козметичка нега на вашите раце и нозе Вклучување / исклучување на држачот 10 различни додатоци: -1 за полирање -2 дискови за отстранување на калус (груб / фин) -2 дискови за нокти (груб / фини) -1 голема додаток конус -2 мали додатоци конуси (истакнати / тапи) -1 четка за нокти -1 кутикуларен туркач Батерија за полнење Ако батеријата е празна, користете ја директно со напојување Индикаторот за полнење светлина Практична кутија за чување Батерија: 1.2 V, 600 mA / h Мрежен адаптер, примарен 100-240 V, 50/60 Hz Излезен напон: DC 3 V
Бренд Aeg
Тип на производ Сет за маникир и педикир