text.skipToContent text.skipToNavigation
AEG Сет за убавина LBS 5691IDEK000203158
1.860,00 ден
Нашата најниска цена
1.640,00 ден
AEG Сет за убавина LBS 5691. Карактеристики: 4 додатоци ( масажер, епилатор , остранувач на калус, четка) Лесно ракување Совршен за патување Масажа за лице Ергономска рачка за максимална удобност Б...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

AEG Сет за убавина LBS 5691. Карактеристики: 4 додатоци ( масажер, епилатор , остранувач на калус, четка) Лесно ракување Совршен за патување Масажа за лице Ергономска рачка за максимална удобност Батерија: (Ni-Mh) 2 × 600mAh Напојување: 220-240V, 50 / 60Hz Додатоци: Четка за чистење, кабел за напојување
Бренд Aeg
Тип на производ Сет за маникир и педикир