text.skipToContent text.skipToNavigation
AEG Електрични витлери LW 5583IDEK000203200
2.960,00 ден
Нашата најниска цена
2.600,00 ден
AEG Електрични витлери LW 5583. Карактеристики: Aвтоматско исклучување Керамички слој Боја : црвена Заштита од прегрејување Моќност: 400W Во посебна преграда под проѕирниот капак има 24 калеми од р...

Платете во готово на доставувачот, со интернет банкарство, онлајн со картички еднократно и на рати

Враќањето на производот е возможно во рок од 14 дена

Доставуваме веќе од 23.07.2019

AEG Електрични витлери LW 5583. Карактеристики: Aвтоматско исклучување Керамички слој Боја : црвена Заштита од прегрејување Моќност: 400W Во посебна преграда под проѕирниот капак има 24 калеми од различни дијаметри со метални клипови кои лесно ги фиксираат цевките
Бренд Aeg
Тип на производ Витлер за коса